Cyfrowy Spedytor

Uwolnij czas swoich pracowników i przyspiesz proces wprowadzania zleceń do TMSa oraz ich publikacji na giełdach transportowych. Poznaj przełomowe narzędzie do automatyzacji procesów administracyjno-spedycyjnych.

Lepsze efekty w dużo krótszym czasie

Wystawianie zleceń na giełdach transportowych jest czasochłonne. Czy nie lepiej, aby Twój pracownik poświęcił ten czas na negocjacje stawek z klientami i przewoźnikami oraz pozyskiwanie większej liczby ładunków? Część jego obowiązków z powodzeniem może przejąć robot. Cyfrowy Spedytor to narzędzie, które wyręczy go w automatycznych czynnościach.

Przyspiesz procesy administracyjne

Jeśli chcesz uzyskać większy potencjał sprzedaży ładunków, Twoi spedytorzy powinni wystawiać zlecenia na giełdach transportowych wtedy, kiedy jest największe nimi zainteresowanie. Na Transie, Timocomie czy Transporeonie liczy się czas i szybkość reakcji. 

Cyfrowy Spedytor to rozwiązanie, które przyspieszy pracę i zwiększy prawdopodobieństwo kontraktowania najbardziej korzystnych ofert. Oprogramowanie automatycznie wystawia zlecenia na giełdzie za pomocą pliku Excel. 

Jak to działa

Po przesłaniu przez klienta ustandaryzowanej listy ładunków wymagających przewiezienia lub zaimportowaniu danych z systemu partnera cyfrowy spedytor natychmiast je przetwarza i automatycznie publikuje zlecenia na wskazanej giełdzie

Idealny pracownik

Cyfrowy Spedytor nic nie pomija, przyjmuje każdą ilość pracy i nie popełnia błędów. Świetnie sprawdza się przy wykonywaniu automatycznych czynności, a Twojemu spedytorowi daje przestrzeń do realizacji tego, co jest kluczowe w jego pracy – rozmów z klientami i przewoźnikami, negocjacji stawek i rozwiązywania bieżących pożarów. 
Czym wyróżnia się Cyfrowy Spedytor?

Szybszy w godzinach szczytu
Robot czuwa 24/7, dzięki czemu w momentach największego ruchu na giełdzie wyprzedza działania konkurencji i zwiększa potencjalną liczbę pozytywnych transakcji. W efekcie szybciej rozwijasz swój biznes.
Zaangażowany na 100% przez całą dobę
Tworząc zlecenia na giełdzie, robot analizuje każdy fracht pod względem poprawności danych. Dzięki temu zapobiegasz kosztownym błędom ludzkim.
Automatycznie raportuje
Po zaimportowaniu zleceń, Cyfrowy Spedytor tworzy raport dla użytkownika. Są w nim wskazane frachty wystawione na giełdę oraz pominięte ze względu na błąd w pliku bazowym.
Integruje się z systemem TMS
Cyfrowy Spedytor importuje dane nie tylko z arkusza kalkulacyjnego. Można go zmapować z dowolnym systemem do zarządzania transportem oraz różnymi giełdami.

Chcesz dowiedzieć się, jak w praktyce działa Cyfrowy Spedytor - robot, który wesprze Twoich pracowników w żmudnym wrzucaniu ładunków na giełdy transportowe, a tym samym da im czas na wykonywanie kreatywnych zadań wymagających ich wiedzy i doświadczenia spedycyjnego?

Usprawnij monotonne procesy

Chcesz zautomatyzować powtarzalne czynności w firmie? Cyfrowy Spedytor to sposób na odciążenie pracowników od angażujących czasowo i nudnych procesów oraz zapewnienie im przestrzeni do rozwijania relacji biznesowych.

Co zyskasz z Cyfrowym Spedytorem?

Uwalniasz czas pracownika
Pozbywasz się powtarzalnych i czasochłonnych czynności na rzecz realizacji ważniejszych zadań, np. kontaktu z klientem i przewoźnikiem.
Obsługujesz zlecenia 24/7
Dzięki szybkim reakcjom, niezależnie od standardowych godzin pracy, zyskujesz w oczach klientów.
Umacniasz relacje z klientami
Zyskujesz czas, który twój pracownik może poświęcić na budowanie relacji i negocjowanie korzystnych stawek z partnerami biznesowymi.
Minimalizujesz potencjalne błędy ludzkie
Dzięki ściśle określonym regułom masz pewność, że wszystkie dane zostaną poprawnie zaimportowane do systemu.
Zwiększasz szanse na większą liczbę ofert
Dzięki szybszemu wystawianiu zleceń, możesz zdobyć więcej wartościowych ofert od firm transportowych.
Wprowadzasz wyższą jakość przetwarzania danych
Standaryzacja procesu i ujednolicenie pliku z danymi o frachtach umożliwia szybszą pracę z mniejszą liczbą pomyłek.

Wypróbuj darmowe demo!

Sprawdź, jak to działa w praktyce. Już dziś przetestuj możliwości, jakie oferuje ci Cyfrowy Spedytor. Wypełnij formularz kontaktowy i wypróbuj darmowe demo. 

Formularz Na Stronie Głównej