Cyfrowy Asystent Spedytora

Uwolnij swoich pracowników od wprowadzania zleceń do TMS’a oraz ich publikacji na giełdach transportowych. Zwiększ potencjał sprzedażowy dzięki przełomowemu narzędziu do automatyzacji procesów administracyjno-spedycyjnych.

Ułatw pracę spedycji

Praca spedytorów, szczególnie w godzinach porannych, to prawdziwy rollercoaster. Muszą oni wrzucić na giełdę nowe zlecenia, sprawdzić, gdzie są kierowcy, którzy już jadą z ładunkami, podjąć działania naprawcze, o ile auto nie dojechało lub nie zostało rozładowane na czas, poinformować klientów o sytuacji – dostawie lub spóźnieniu. To wszystko jednocześnie na telefonie, mailach, w systemie. Mnogość i intensywność tych codziennych sytuacji oraz konieczność szybkiego reagowania sprawiają, że ładunki nie zawsze trafiają na giełdę w odpowiednim czasie. 

Zwiększ szanse sprzedażowe swojego zespołu

Aby zapobiec takim sytuacjom, skorzystaj z możliwości, jakie oferuje Cyfrowy Asystent Spedytora – narzędzie , które wyręczy Twojego pracownika w czasochłonnym wprowadzaniu ładunków na Transa czy Timo.com. Na bieżąco, bez opóźnień, zgodnie z harmonogramem. 

W tym czasie Twój pracownik będzie mógł zająć działaniami, w których nikt go nie zastąpi – komunikacją z klientami, przewoźnikami, kierowcami, załatwianiem bieżących spraw wymagających decyzyjności i pozyskiwaniem większej liczby ładunków, a w efekcie zwiększaniem potencjalnej sprzedaży.

Jak to działa

Po przesłaniu ustandaryzowanej listy ładunków do przewiezienia lub zaimportowaniu danych z systemu klienta, Cyfrowy Asystent Spedytora natychmiast je przetwarza i automatycznie publikuje zlecenia na wskazanej giełdzie.

Czym wyróżnia się Cyfrowy Asystent Spedytora?

Działa szybciej niż konkurencja
Pracuje, gdy innych jeszcze lub już nie ma przy komputerze. Gdy tylko pojawią się zlecenia, od razu publikuje informacje o tym na giełdach transportowych.
Zaangażowany na 100% przez całą dobę
Nie zapomina o niesprzedanych ładunkach tylko ponownie wrzuca je na giełdy, dbając o ich widoczność dla przewoźników.
Współpracuje ze spedytorem
Jest wsparciem dla spedytora. Otwiera mu drogę do nowych zleceń, pozostawiając w jego rękach finalizację transakcji. Dodatkowo tworzy raporty ze swoich działań.
Integruje się z systemem TMS
Importuje dane nie tylko z arkusza kalkulacyjnego. Można go zmapować z dowolnym systemem do zarządzania transportem oraz różnymi giełdami.

Zautomatyzuj czasochłonne procesy

Chcesz zautomatyzować powtarzalne czynności w firmie? Cyfrowy Asystent Spedytora to sposób na odciążenie pracowników od angażujących czasowo procesów oraz zapewnienie im przestrzeni do rozwijania relacji biznesowych.

Co zyskasz z Cyfrowym Asystentem Spedytora?

Obsługujesz zlecenia 24/7
Dzięki szybkim reakcjom, niezależnie od standardowych godzin pracy, zyskujesz w oczach klientów.
Umacniasz relacje z klientami
Zdobywasz przestrzeń do budowania relacji i negocjowania korzystnych stawek z partnerami biznesowymi.
Zwiększasz swoją sprzedaż
Wraz z liczbą ładunków wystawionych na giełdzie wzrastają Twoje szanse sprzedażowe. To przekłada się na zyski firmowe i osobiste.
Kontrolujesz sytuację
Minimalizujesz liczbę błędów związanych z zapominaniem czy pracą w stresujących warunkach.

Wypróbuj darmowe demo!

Sprawdź, jak to działa w praktyce. Już dziś przetestuj możliwości, jakie oferuje ci Cyfrowy Spedytor. Wypełnij formularz kontaktowy i wypróbuj darmowe demo. 

Formularz Na Stronie Głównej