Kontakt

61-707 Poznań ul. Libelta 27

Nasze social media:

Smart AI Reports

Zdobądź dostęp do analiz dotyczących sprzedaży, zapasów i poziomu obsługi klientów w Twojej firmie. Korzystaj z raportów aktualizowanych w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca i urządzenia.

Właściwe dane, lepsze decyzje​

Czy podejmując ważne decyzje biznesowe, korzystasz z właściwych danych? Kluczem do rozwoju i budowania wartości firmy jest trafna analiza wyników dotyczących poszczególnych obszarów Twojej firmy, m.in. sprzedaży, ciągłości produkcji czy poziomu obsługi klienta. Zainwestuj kilka minut dziennie w analizę raportów online i korzystaj ze zdobytych danych szybciej niż konkurencja.

Sprawdzaj wyniki i od razu reaguj

Nieważne, czy robisz poranny przegląd zadań do wykonania, czy jesteś w podróży służbowej. Dzięki raportom online aktualizowanym w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca oraz urządzenia masz dostęp do analiz dotyczących sprzedaży, zapasów i poziomu obsługi klientów w Twojej firmie.

W każdej chwili możesz sprawdzić interesujące Cię wyniki, natychmiast zareagować lub podjąć ważną biznesowo decyzję. Dzięki intuicyjnemu interfesowi dostęp do potrzebnych danych jest szybki i prosty, a interaktywna prezentacja gwarantuje przejrzysty ogląd wyników.

Wybierz raport, jakiego potrzebujesz

Weryfikacja poziomu obsługi klientów
Dzięki wskaźnikowi On Time In Full dowiesz się, ile zamówień jest realizowanych na czas i zgodnie z wymaganiami. To klucz do zwiększenia satysfakcji klientów.
Kontrola czasu realizacji zamówień
Sprawność obsługi zmierzysz za pomocą miernika Lead Time. Wskazuje on, ile czasu minęło od złożenia zamówienia przez klienta do momentu jego finalizacji.
Zarządzanie rotacją zapasów magazynowych
Raport dotyczący rotacji zapasów umożliwia Ci wgląd w dane na temat wartości magazynowanych produktów i szybkości ich rotowania.
Ocena rentowności produktów
Analiza ABC/XYZ wskazuje produkty, które obniżają rentowność Twojego biznesu. Identyfikując je, łatwiej będzie Ci podejmować właściwe decyzje.
Porównanie z innymi firmami w branży
Raport dotyczący wartości sprzedaży i zapasów określi, na ile efektywnie Twoja firma zarządza zapasami i jaką pozycję zajmuje na tle konkurencji.

Potrzebujesz zindywidualizowanego raportu?

Chcesz kontrolować inne dane? To tylko część raportów, jakie możesz wygenerować w Smart IT Reports.

Co zyskasz dzięki Smart IT Reports?

Natychmiast wiesz, jak działają inni
Masz odniesienie do innych firm z branży i korzystasz z benchmarków najskuteczniejszych w biznesie.
Oszczędzasz czas pracowników
Ograniczasz nawet o 80% czas poświęcany na manualne tworzenie raportów.
Minimalizujesz ryzyko biznesowe
Dzięki alertom o niepokojących sytuacjach (np. spadkach wartości kluczowych wskaźników) unikasz efektu zaskoczenia i możesz zareagować na czas.
Jesteś zawsze na bieżąco
W każdej chwili masz dostęp do danych aktualizowanych w czasie rzeczywistym.
Dostajesz tylko to, czego potrzebujesz
Wybierasz najważniejsze wskaźniki i w pełni personalizujesz swój system raportowy.
Minimalizujesz stres i irytację
Otrzymujesz łatwy w obsłudze interfejs z przejrzystymi i interaktywnymi wykresami.
Podejmujesz szybsze i lepsze decyzje
Dzięki sztucznej inteligencji otrzymujesz analizy wykraczające poza możliwości ludzkiej percepcji.
Precyzyjnie planujesz przyszłe działania
Wieloczynnikowe analizy (uwzględniające np. warunki pogodowe czy ruchome święta) pozwalają Ci lepiej planować produkcję i działania sprzedażowe.

Masz dodatkowe pytania? Od razu nam je zadaj!

Jakich raportów potrzebujesz, aby efektywniej rozwijać swój biznes? Chętnie poznamy Twoje oczekiwania. Zostaw swoje namiary, a nasz ekspert odezwie się do Ciebie i zaproponuje optymalne rozwiązania.