Kontakt

61-707 Poznań ul. Libelta 27

Nasze social media:

Proces rekrutacji

Chcesz dołączyć do zespołu?
Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Sprawdź nasze aktualne oferty współpracy. Znajdziesz je tutaj: link
  • Jeżeli w ww. sekcji nie ma interesującej Cię oferty, a wpisujesz się w opis: „na bazie posiadanych kompetencji chcę dzielić się wiedzą, a w swoich codziennych działaniach kieruję się takimi wartościami jak: przedsiębiorczość, pokora i elastyczność”, to skorzystaj z sekcji Talent Pool i wyślij do nas swoje CV.
  • Skontaktuj się z nami, wysyłając maila na adres: rekrutacje@smartproject.pl, jeśli uważasz, że na jakimś etapie rekrutacji coś „poszło nie tak” lub wymaga wyjaśnienia. Zależy nam na jak najlepszych doświadczeniach osób, które uczestniczą w tym procesie

Etapy rekrutacji

Proces rekrutacyjny składa się z czterech etapów:

Etap 1:

Zapoznanie się z przesłanym CV

Cel: skupiamy się głównie na Twoim doświadczeniu zawodowym i wskazanych w CV umiejętnościach twardych, m.in. poziomie znajomości języka angielskiego. 

Feedback: w ciągu max. 7 dni od wysłania CV otrzymasz od nas odpowiedź.

Etap 2:

Wywiad telefoniczny

Cel: weryfikujemy, czy nasze wzajemne potrzeby i oczekiwania są spójne, w końcu do tanga trzeba dwojga 😊. Podczas rozmowy trwającej 15-45 minut zwracamy uwagę na umiejętności komunikacyjne – są one dla nas ważne.

Feedback: zazwyczaj już podczas wywiadu informujemy o kolejnym etapie. Przy dużej liczbie kandydatów w danym procesie rekrutacyjnym, czas odpowiedzi wydłużamy do 3 dni od rozmowy.

Etap 3:

Rozmowa rekrutacyjna online

Cel: sprawdzamy, czy jest między nami naturalny feeling. Rozmawiamy o Twoim doświadczeniu, a także omawiamy wzajemne wyobrażenie o współpracy.
Czas trwania rozmowy: 45-60 minut

Feedback: do 14 dni od dnia rozmowy. Przy 80% rekrutacjach przekazujemy informację zwrotną do 7 dni.

*Jeżeli we wskazanym terminie nie dostaniesz od nas feedbacku, na pewno wyjaśnimy Ci dlaczego.

Etap 4:

Propozycja współpracy

Cel: otrzymujesz od nas propozycję współpracy wraz z draftami dokumentów i zasad współpracy.
Umawiamy się także na 15-30 minutowe spotkanie, abyśmy mogli omówić ewentualne wątpliwości i ułatwić Tobie podjęcie decyzji!