Kontakt

61-707 Poznań ul. Libelta 27

Nasze social media:

Nasze podejście

Dlaczego warto do nas dołączyć

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy z pasją podchodzą do pracy niezależnie czy mają wieloletnie doświadczenie w branży, czy realizują pierwsze projekty. Lubimy różnorodność, dlatego są wśród nas osoby z tytułami naukowymi, absolwenci MBA czy APICS (CPIM).

Wierzymy, że WŁAŚCIWI ludzie są motorem napędowym i sercem firmy. Inwestujemy w rozwój naszych współpracowników, bo jesteśmy przekonani, że to jedyna słuszna droga do utrzymania konkurencyjności organizacji.

Realizujemy projekty dla największych i najbardziej znanych firm z różnych branż. Specjalizujemy się w projektach logistycznych, planistycznych, produkcyjnych, analitycznych, i tych z wykorzystaniem RPA.

Corocznie wydajemy książki, które są zbiorem artykułów merytorycznych naszych współpracowników. Jeśli dołączysz do naszego zespołu, otrzymasz je wszystkie w welcome packu.

Budujemy kulturę organizacyjną pełną szacunku, zrozumienia i wzajemnego wsparcia. Mówimy sobie po imieniu – bez względu na wiek, doświadczenie czy pełnioną rolę w SMART Project.

Jesteśmy zgranym zespołem ciekawych, otwartych i różniących się ludzi. Choć mieszkamy w różnych regionach Polski, nie przeszkadza nam to w realizacji projektów i we wspólnym spędzaniu czasu.

Co od nas otrzymasz

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!